Art

bip

Sfotografuj swoje emocje i wyślij zdjęcie na konkurs "Szoł mi Emołszyn"

on-line
powiększ zdjęcie:
08.02 00:00 - 08.03 23:00
Organizator: Urząd Miasta Legnica
Plac Słowiański 8 Legnica 59-220
Miejsce: on-line
Udział: Bezpłatny

Jeśli lubisz robić komuś fotki, lub sam strzelasz sobie selfie, weź udział w konkursie "Szoł mi Emołszyn", który rozpoczyna się już w poniedziałek 8 lutego.

- Zachęcamy dzieci i młodzież z legnickich szkół podstawowych i ponadpodstawowych do zgłaszania swoich fotografii w konkursie "Szoł mi Emołszyn" – mówi Jakub Należny, szef wolontariatu miejskiego TeamLegnica i pełnomocnik prezydenta ds. dzieci i młodzieży. - Jego zadaniem jest ukazanie na zdjęciu emocji, jakie towarzyszą młodym osobom w życiu codziennym np: radość, smutek, złość, strach, itp.

  Warunki konkursu są bardzo proste.

Uczestnik wysyła jedną fotografię cyfrową w pionie, wykonaną telefonem komórkowym, tabletem lub aparatem cyfrowym, w najlepszej jakości. Zdjęcie może być kolorowe lub czarno-białe w formacie jpg. Jego rozmiar nie może być mniejszy niż 2MB i większy nić 8MB. Fotografię można obrobić cyfrowo.

Plik powinien być nazwany w formacie „ImięNazwisko_Tytuł” (np. MaciejNowak_Radosc.jpg).

Fotografia musi być zgodna z tematem konkursowym, który może być przez uczestnika zinterpretowany w dowolny sposób.Prace należy przesyłać w terminie od 8 lutego do 8 marca na adres e-mail: jnalezny@legnica.eu

Telefon kontaktowy: 76 721 23 64

Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Legnica, Leroy Merlin oraz Decathlon. Więcej informacji na stronie: https://team.legnica.eu/aktualnosci/szol_mi_emolszyn_konkurs_fotogra

 

org. UM Legnica, Wolontariat Miasta TEAMLegnica

Powrót na listę wydarzeń