Art

bip

PoLEŃ się latem. Weekendowy relaks w parku Miejskim.

Park Miejski, Polana Angielska
powiększ zdjęcie:
18.07 11:00 - 19.07 13:00
Organizator: Urząd Miasta Legnica
Plac Słowiański 8 Legnica 59-220
Miejsce: Park Miejski, Polana Angielska
Udział: Bezpłatny

 

PoLEŃmy się razem w parku Miejskim – weekendowy, letni cykl spotkań dla legniczan.

We wszystkie wakacyjne weekendy bądźcie z nami w parku Miejskim na Polanie Angielskiej, gdzie wspólnie będziemy się relaksować 😊. Już w najbliższy weekend (18 i 19 lipca) ruszamy z cyklem spotkań pn. „PoLEŃ się latem. Weekendowy relaks w parku Miejskim.”

😊 W każdą SOBOTĘ lipca i sierpnia , w godz. 11.00-12.00 zachęcamy Was do przyłączenia się do grupy legnickich seniorów i zajęć gimnastycznych prowadzonych przez Tomasza Kaptura. Organizatorem jest Centrum Seniora LCK.

😊 Natomiast w lipcowe i sierpniowe NIEDZIELE, w godz.11.00-13.00 proponujemy Wam odrobinę aktywności ruchowej, a przede wszystkim wspólny relaks, któremu towarzyszyć będą atrakcje przygotowane przez naszych partnerów. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Legnicy.

Pierwszym z nich będzie Ewa Zając- relaksacja - legnicka ekspertka relaksacji dźwiękiem, oddechem oraz jogą. Podczas niedzielnego leniuchowania (19 lipca) odprężycie się biorąc udział w koncercie wibracji i dźwięków mis tybetańskich oraz gongów, jak również ucząc się technik relaksacyjnego oddechu. Ponadto Ewa przygotowała dla Was niespodziankę – możliwość wylosowania podczas zajęć karnetu do Sky Fitness 24 . Dla dzieci przygotowaliśmy pokaz baniek mydlanych oraz fantazyjne malowanie twarzy. O partnerach kolejnych spotkań będziemy Was informować na bieżąco.

>26 lipca  partnerem naszego  wydarzenia jest Studio Pilates - Marcin Mokrzycki, który będzie z nami 26 lipca. Dzięki ćwiczeniem Pilates zbudujesz smukłą i atletyczną sylwetkę, poprawisz stabilność i równowagę, a także elastyczność i wytrzymałość ciała. Nauczysz się przede wszystkim spokoju i cierpliwości, które skutkują opakowaniem i świadomą kontrolą Twojego ciała. O partnerach kolejnych spotkań będziemy Was informować na bieżąco.

>2 sierpnia poćwiczycie i pogimnastykujecie się z instruktrką Patrycją Rezler , instruktorką Fitness World Galeria Legnica

>9 sierpnia i 22 sierpnia znowu otrzymacie dawkę porządnego relaksu z Ewą Zając - relaksacja

>16 sierpnia  to zdrowy ruch i aktywność z legnickim Fitness World Galeria Ferio

> 23 sieprania  będziemy się rozciagać ponownie z Patrycją Rezler z Fitenss World Legnica Galeria Ferio. Zetsaw ćwiczeń będzie na tyle uniwersalny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet panie w ciąży :) Dodatkowo tego samego dnia na polanie będzie obecny zespół Legnickiego Centrum Rehabilitacji, który zaproponuje darmowe masaże i zabiegi dla chętnych uczestników wydarzenia.

>30 sierpnia gimnastyka i zumba z Marzeną Danielewicz oraz rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego w ramach "Lata Seniorów"

👉 Co powinniście wziąć na legnickie, słodkie leniuchowanie?

Najważniejsze to dobry humor i pozytywna energia! :)
Zabierzcie również swoje maty do ćwiczeń, koce, leżaczki i prowiant piknikowy (własne kubki, eko opakowania, minimalizacja plastiku w koszyku mile widziana).

👉 Jakie obowiązują zasady bezpieczeństwa?

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, zalecamy zabranie ze sobą płynu do dezynfekcji rąk oraz - na wszelki wypadek - maseczki ochronnej. Na miejscu rozłóżcie swoje koce co najmniej 2 metry od osób, które nie należą do najbliższej rodziny, tak by każdy czuł się swobodnie i bezpiecznie.

Tutaj znajadziecie wydarzenie FB :

https://www.facebook.com/events/617040725591560/

 

Ewa Zając

Powrót na listę wydarzeń