Art

bip

GLOBTROTER - Skandynawia okiem Łukasza Tuchaja i Darka Borowca

ul. Artyleryjska 40 f
powiększ zdjęcie:
28.02 17:30 - 28.02 19:00
Organizator: Klub Mieszkańców „Agatka”
ul. Artyleryjska 40f Legnica 59-220
email: kmagatka@legnickasm.pl
http://www.legnickasm.pl/agatka.html
767-230-983
Miejsce: ul. Artyleryjska 40 f
Udział: Bezpłatny

GLOBTROTER - Skandynawia okiem Łukasza Tuchaja i Darka Borowca

Spotkanie będzie polem konfrontacji doświadczeń i przeżyć dwóch legnickich podróżników, którzy choć podróżowali osobno, to odwiedzali te same miejsca, w podobnym czasie. Będzie to opowieść o zimowej podróży za koło podbiegunowe, do "bramy Arktyki" a także o wyprawie rowerowej z Polski na Nordkapp, najdalej wysunięty kawałek lądu w Europie. Całość opatrzona filmem dokumentalnym Łukasza Tuchaja oraz wystawą fotograficzną "Daleka Północ" Darka Borowca, który wraz z wokalistką Karllą zadba o oprawę muzyczną, korzystając m.in. z liry z Kravik, skandynawskiego instrumentu dawnego.

Wstęp wolny / zapisy

organizator: LSM- Klub Mieszkańców "Agatka"

59-220 Legnica ul. Artyleryjska 40 f

impreza dostępna dla osób niepełnosprawnych

 

Powrót na listę wydarzeń

Informujemy, że zgodnie z decyzją rządu w dniach od 12 do 25 marca 2020 r. legnickie instytucje kultury, sportu oraz placówki oświatowe będą zamknięte. Odwołane są imprezy masowe.

Ponadto, zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta Legnicy, wszystkie przedsięwzięcia (np. koncerty, wernisaże, spotkania autorskie, lekcje biblioteczne, konferencje, zajęcia dla dzieci i młodzieży, kluby i koła zainteresowań) organizowane w miejskich instytucjach kultury, sportu i placówkach oświatowych zostają zawieszone do dnia 14 kwietnia 2020 r.