Art

bip

„Ta piosenka brzmi znajomo” - Dzień Teatru Publicznego

Scena Gadzickiego
powiększ zdjęcie:
18.05 19:00 - 18.05 20:00
Organizator: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy
Rynek 39 Legnica 59-220
tel. 76 723 35 04
Miejsce: Scena Gadzickiego
Udział: Płatny

Ta piosenka brzmi znajomo”

Dzień Teatru Publicznego 2019

Zestaw hitów z minionych dekad, które – odświeżone przez aranżacje Łukasza Matuszyka i świetne tłumaczenia Zuzy Motorniuk – w każdym widzu obudzą sentyment za przeszłością. A jednocześnie dynamiczny i kolorowy recital czy minispektakl, pokazujący zarówno kunszt wokalny, jak i możliwości aktorskie głównej bohaterki wieczoru. Niezapomnianego wieczoru.

 

Recital Zuzy Motorniuk to również próba jej aktorskich możliwości. Jest liryczna, matczyna (w piosence „samochodowej” dla synka Gustawa), nieco zagubiona, ale już za chwilę pewna siebie, przebojowa, temperamentna, a nawet drapieżna – w krótkiej chwili tak różna, że śmiało można zapytać, skąd w niej jednej tyle osobowości. Prócz osobowości legnickiej aktorce nie brakuje też energii, czego dowodem jest sam projekt, ale też rodzaj kontaktu z publicznością. (Katarzyna Gudzyk, "TR Konkrety")

 

Scena Gadzickiego

Bilety: 350 groszy, sprzedaż wyłącznie 18 maja w godzinach: 10.00-12.00

Organizator: Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie /Teatr Modrzejewskiej w Legnicy

 

Spektakl grany w ramach Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji „Bilet do teatru za 350 groszy”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 

Powrót na listę wydarzeń