Art

bip

13. Spotkanie Kobiet z Piotrem Polkiem

Letia Business Center, ul. Rycerska 24
powiększ zdjęcie:
24.01 17:30 - 24.01 19:30
Organizator: Urząd Miasta Legnica
Plac Słowiański 8 Legnica 59-220
Miejsce: Letia Business Center, ul. Rycerska 24
Udział: Bezpłatny
Piotr Polk, znany m.in. z roli Inspektora Oresta Możejki z "Ojca Mateusza" czy też chirurga Krzysztofa Florczyka z serialu "Lekarze" będzie gościem 13. Spotkania Kobiet w Legnicy, które już 24 stycznia o godz. 17.30 w LETIA Business Center.

Piotr Polk, mężczyzna z klasą o wielu talentach. Nie sposób go zaszufladkować. Pełen pasji aktor teatralny i telewizyjny. Na swoim koncie ma udział w kilkudziesięciu produkcjach filmowych. Piosenkarz o charakterystycznym głosie odnajdujący się w swoich ulubionych klimatach jazzowo-swingowych. Pewny siebie i zdecydowany, a jednocześnie bardzo pracowity, ciepły i otwarty na ludzi. Dojrzały mężczyzna i dżentelmen w każdym calu. Znany i popularny dzięki rolom w serialach telewizyjnych “Samo życie”, “Oficer”, “Lekarze” i “Web Therapy”. Serca publiczności podbił wcielając się w rolę komisarza policji Oresta Możejko w “Ojcu Mateuszu”.

Gościem pierwszego w tym roku spotkania kobiet będzie Piotr Polk, z którym porozmawiamy m.in. o jego karierze zawodowej, muzycznej pasji i własnoręcznie zrobionych meblach. Opowie nam, dlaczego warto spełniać marzenia oraz jak nie zwariować w kolorowym świecie popularnych ludzi. Nie zabraknie również opowieści o najważniejszych kobietach w jego życiu, byciu dżentelmenem oraz wskazówek, po czym poznać prawdziwego mężczyznę.

To już trzynaste spotkanie kobiet.
Poprzednie zgromadziły setki legniczanek. Spotkanie odbędzie się 24 stycznia o godz. 17.30 w LETIA Business Center. Wstęp wolny!
Powrót na listę wydarzeń