Art

bip

wydarzenia

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Miejsce: Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1

„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci

01.03
Młodzieżowe Centrum Kultury ul. Mickiewicza 3

Dolnośląski Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej – eliminacje rejonowe

01.03
LSM - Klub Mieszkańców "Agatka"

"Na styku duchowości i sztuki"- spotkania z ikoną

01.03
Akademia Rycerska, Sala Maneżowa, wejście od ul. O. Zbigniewa i Michała

Kabaret Ani Mru Mru

01.03
Hotel Qubus Legnica, ul. Skarbowa 2

11 Gala Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego

01.03
Gmach Główny, ul. św. Jana

Elektrotinty Remigiusza Dobrowolskiego

01.03
Gmach Główny, ul. św. Jana

Warsztaty z RoboKlocków w Muzeum Miedzi

01.03
Sala Maneżowa AR ( wejście od ul. Ojców Zbigniewa i Michała)

Koncert premierowy Projektu Stuk Stuk

02.03
Scena Gadzickiego w Teatrze Modrzejewskiej w Legnicy, Rynek 39

Spektakl „Krzywicka/Krew”

02.03
Park miejski- start/meta na Al. Orła Białego

BIEG TROPEM WILCZYM

03.03
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 2 LBP, ul. Pomorska 56

„Spotkanie karnawałowe” z cyklu „Super babcia, super dziadek"

04.03
ul. Mickiewicza 3 sala 13

Twórcze poniedziałki w MCK

04.03
ul. Artyleryjska 40 f

Tydzień kobiet w Klubie "Agatka"

04.03
ul. Artyleryjska 40 f

Dziewczyński tydzień w Klubie "Agatka"

04.03
Dom Studenta PWSZ im. Witelona w Legnicy

Witelon Music Night - Projekt Volodia

05.03
Filia nr 1 LBP, ul. P. Gojawiczyńskiej 4

„Klub czytających rodziców”

05.03
Filia nr 8 LBP, ul. S. Staszica 1

„Cała Polska Czyta Dzieciom” – głośne czytanie

05.03
Filia nr 8 LBP, ul. S. Staszica 1

Spotkanie „Przy książce i herbatce”

07.03
ul. Rataja 24 

Czwartki w bibliotece z MCK-iem

07.03
Hotel Sękowski ul. Gliwicka 15, 59-220 Legnica

Kncert Kasia Kowalska Akustycznie "AYA Tour"

08.03
Scena Na Strychu w Teatrze Modrzejewskiej w Legnicy, wejście od strony Starego Ratusza

Spektakl „Stop the Tempo!”

09.03
Klub Spiżarnia (ul. Piastowska 1)

Koncert "strefa de..."#138 TURBO/Hellhai/Okrütnik

09.03
stadion im. Orła Białego

MKS Miedź Legnica S.A – LECH Poznań

09.03
Rynek

Jarmark Staroci

10.03
hala ul. Lotnicza

LEGNICKI WIELOBÓJ PRZEDSZKOLAKÓW

12.03
Provincia Cafe Bistro Bar, ul. Złotoryjska 25

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki Fantasy

14.03
Dom Studenta PWSZ im. Witelona w Legnicy

"Anna Jantar, ikona z przypadku?" - promocja książki

14.03
LSM - Klub Mieszkańców "Agatka"

" Uwaga! Dobry pies " - Prymus - dogoterapia i edukacja

14.03
Klasztor Zakonu Braci Mniejszych w Legnicy, ul. Macieja Rataja 23

Wykład pt. „Krzeszowska Biblia Pauperum” - ks. dr Piotr Kot

14.03
stadion im. Orła Białego

MKS Miedź Legnica S.A – PUSZCZA Niepołomice

14.03
ul. Artyleryjska 40 f

"Ceramiczna przygoda"

15.03
Akademia Rycerska – Sala Maneżowa wejście: od Ojców Zbigniewa i Michała

Koncert Galowy Dziecięco Młodzieżowej Legnickiej Orkiestry Dętej

15.03
Środowiskowe Centrum Integracyjno- Profilaktyczne- Świetlica Terapeutyczna nr 1 ul. Chrobrego 13

Legnicki Dzień Konsumenta

15.03
ul. Artyleryjska 40 f

"Klubowe hocki klocki " w KS Agatka

16.03
basen „Delfinek” w Legnicy, ul. Polarna 7

ZAWODY PŁYWACKIE NA DELFINKU

16.03
hala widowiskowo-sportowa OSiR, ul. Lotnicza 52

MSPR Siódemka Miedź Legnica-KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

16.03
Scena Gadzickiego w Teatrze Modrzejewskiej w Legnicy, Rynek 39

Spektakl „Wyzwolenie”

19.03
Provincia Cafe Bistro Bar, ul. Złotoryjska 25

„Książka na prowincji”– spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

19.03
Filia Zbiorów Muzycznych i Specjalnych LBP, ul. A. Mickiewicza 26

Klub Filmowy Osób Niewidomych - projekca filmu pt. „Most szpiegów”

20.03
Młodzieżowe Centrum Kultury ul. Mickiewicza 3

Dolnośląski Konkursu Plastyczny „Czysta Woda”

22.03
ul. Artyleryjska 40 f

„Laboratorium piernika"

22.03
Młodzieżowe Centrum Kultury ul. Mickiewicza 3

Rejonowe Wiosenne Spotkania z Teatrem Jednego Aktora

23.03
Akademia Rycerska - Sala Królewska

Galowy koncert Chór Madrygał Legnickiego Centrum Kultury

23.03
Akademia Rycerska - Sala Maneżowa wejście od ul. Ojców Zbigniewa i Michała

Koncert Wiedeński

23.03
Klub Spiżarnia (ul. Piastowska 1)

KONCERT "freestage" #31 Patrycja Kamola & Giganci Rocka/AD HOC

23.03
hala widowiskowo-sportowa OSiR, ul. Lotnicza 52

MSPR Siódemka Miedź Legnica-OLIMPIA MADEX Piekary Śląskie

23.03
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 1 LBP, ul. W. Łukasińskiego 30

Spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

27.03
SDK „Kopernik”, ul. Koziorożca 9, Legnica

Miejsce ludzi i opowieści – Katarzyna Georgiou

29.03
Młodzieżowe Centrum Kultury ul. Mickiewicza 3

Dzień Teatru w MCK – prezentacje teatralne

29.03
Sala Maneżowa AR ( wejście od ul. Ojców Zbigniewa i Michała)

Legnica Blues Day

29.03
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Legnicy

Historia Biblii - wystawa i wernisaż

29.03
Sunny Music Club, ul. Gwiezdna 4

Koncert jazzowy Marek Napiórkowski & Artur Lesicki

30.03
Ekobiblioteka oraz Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 1 LBP

„IX Noc z Andersenem”

30.03
al. Aleja Orła Białego 2

MKS Miedź Legnica S.A – ZAGŁĘBIE Sosnowiec

30.03
hala widowiskowo-sportowa OSiR, ul. Lotnicza 52

MSPR Siódemka Miedź Legnica-UKS OLIMP Grodków

30.03
start-meta: Aleja Orła Białego (Skate Park) w Parku Miejskim

Rowerem przez miasto

31.03
Akademia Rycerska – Sala Maneżowa wejście od ul. Ojców Zbigniewa i Michała

Spektakl "Chcesz się bawić zadzwoń!"

31.03